Dopřejte si odpočinek

Špičková lázeňská péče, wellness pod hvězdami, moderní designové pokoje a jedinečná gastronomie. U nás najdete vše, co neodmyslitelně patří k fyzické a duševní kondici. Vítejte v hotelu first class superior St.Joseph Royal Regent.

Dopřejte si lázeňský nebo wellness pobyt v samém srdci Karlových Varů.  V našich precizně řešených interiérech nabízíme široké spektrum nadstandardních hotelových služeb, léčebné spa a wellness procedury pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů a gastronomické zážitky, které z vašeho pobytu udělají nezapomenutelné chvíle. Ať už hledáte odpočinek a relaxaci, aktivní dovolenou nebo léčebný pobyt, který posílí váš imunitní systém, u nás najdete vše, co neodmyslitelně patří k fyzické i duševní kondici.

wellness

Nechte se hýčkat

Zastavte na chvíli čas a nechte se rozmazlovat. Ve wellness centru Skyland v nejvyšším patře hotelu najdete vířivku, bazén s vodopády i parní, mořškou a finskou saunu. Pobytové balíčky nabízejí rozmanité léčebné a wellness procedury i gurmánské zážitky. To vše v kombinaci s proslulou karlovarskou minerální vodou přivedenou od Vřídla až do hotelu je zárukou dokonalé relaxace i ozdravení duše a těla.

Pokoje

Dovolená  pro všechny

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete vyrazit na wellness pobyt sami, nebo se svou drahou polovičkou. Z naší nabídky pokojů si vybere opravdu každý. Který bude ten váš – Single, Classic, Superior, Vista Grand nebo apartmány Suite? 

jedinečná gastronomie

Tématické večeře

Pravidelně pořádáme tématicky zaměřené večeře. Můžete si tak pochutnat na tradičních českých specialitách připravovaných výhradně z místních surovin, nebo vyzkoušejte exotické chutě Číny či Thajska v rámci asijského večera. Pokud máte v rámci pobytu zaplacenou polopenzi nebo plnou penzi, tématické večeře jsou již v ceně.

středa

Česká klasika

Středeční večery patří již tradičně české kuchyni. Ochutnat tak můžete například grilovaná žebírka, pečenou kachnu, vepřové koleno či staročeské halušky. 

sobota

Asijské speciality

Každou sobotu si přijdou na své milovníci asijské kuchyně. Podáváme dobroty jako jarní závitky, pikantní curry, šanghajský bůček, zeleninový salát s mangem a koriandrem a mnoho dalšího.

lázně

To nejlepší z rukou skutečných odborníků

Pokud hledáte špičkovou zdravotní péči, doporučujeme "Lázeňský pobyt s plnou penzí" nebo "Léčebný balíček". Hotel Royal Regent je certifikován jako nestátní zdravotnické zařízení s následnou lůžkovou péčí. Splňujeme tak přísné požadavky všech norem o zdravotních službách. Navíc odbornost a profesionalita našich lékařů, fyzioterapeutů a ostatního zdravotního personálu garantuje Vaši dokonalou spokojenost.

Lázně na zkoušku

Lázně na zkoušku

Léčebný balíček obsahuje polopenzi, 1 proceduru denně a neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a 3 druhy saun.

Wellness Svatý Josef

Wellness Svatý Josef

Hoďte starosti za hlavu a zažijte u nás kouzlo skutečné relaxace.

Wellness Kleopatra

Wellness Kleopatra

Je čas na krásu a odpočinek. Svěřte se do našich rukou a budete se cítit jako královna.

Sledujte nás na Instagramu