Thai Inn

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle. Naše masérky v sobě všechny tyto předpoklady spojují, můžete si být jisti, že blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

thai Inn

Cesta do Thajska a zpět

Thajská masáž je účinným prostředkem jak pro léčbu svalových potíží, tak i chronických onemocnění. Je založena na uvolnění energetických drah v těle a spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí.

dopřejte si to nejlepší

Thajské masáže

Nabížíme masáže zad, nohou i celého těla. Stačí si jen vybrat. Zde jen malá ochutnávka.

se směsí bylin

HERBAL

Starobylá thajská masáž kombinuje tradiční thajskou masáž s přikládáním bylinných sáčků na energetická centra těla. Masáž působením na akupresurní body  uvolní tělo, odstraní ztuhlost a rozproudí krevní oběh. (60 min./90 min.)

klasika

CLASSIC THAI

Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. (60 min./90 min.)

masáž nohou

FOOT

Reflexní masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Hodinová masáž je navíc doplněna o masáž hlavy a ramen. (30 min./60 min.)

S KOKOSOVÝM OLEJEM

COCONUT DREAM

Panenský kokosový olej zanechá pokožku jemnou, pružnou a zdravou. Masáž odstraní veškeré napětí, závěrečná obličejová masáž rozjasní pleť.                    (60 min./90 min.)

S AROMATICKÝMI OLEJI

AROMA OIL

Masážní aromatické oleje mají blahodárný účinek na celý organismus. Zklidňují a regenerují celé tělo, působí antistresově a relaxačně na lidskou mysl. (60 min./90 min.)

pro TĚHOTNÉ I NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

PREGNANCY/HEALTHY MUM

Masáž pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů v oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, odstraňuje pocit "těžkých nohou" i další těhotenské potíže. (60 min./90 min.)

masáž hlavy a zad

HEAD AND BACK

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Zaměření na problematické partie zad, ramen a šíje, kde se bezbolestnými hmaty uvolní ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body dojde k odblokování. (60 min.)

pro celkové uvolnění

BACK SPECIAL

Touto masáží odstraníme bolesti zad, šíje i ramen. Čerstvé byliny, balzám a tradiční thajská masáž ve svém spojení pomohou s celkovým uvolněním. (60 min.)