Moderní lázeňská léčba

Špičkové lázeňské centrum St. Joseph’s Spa poskytuje péči na té nejvyšší evropské úrovni.  Užijte si až 18 lázeňských procedur v jednom týdnu.

Lázeňské centrum St. Joseph’s Spa je chloubou hotelu St. Joseph Royal Regent. Poskytujeme klientům skutečně prvotřídní lázeňskou péči pod vedením našich kvalifikovaných lékařek.
Světlana Rotari Spa Manažerka

revoluční novinka

Hyperbarická komora

Hyperbarická oxygenoterapie je unikátní léčebná metoda, která využívá pozitivní účinky inhalace kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku na zdraví pacientů. 

Vyzkoušejte hyperbarickou kyslíkovou terapii ambulatně. Objednávky a více informací na kontaktu:

Světlana Rotari                           Tel.: 353 363 134                          Email: svetlana.rotari@royalregent.cz

Komplexní lázeňská péče

18 procedur týdně

Na základě vstupní lékařské prohlídky a s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu klienta vytváříme komplexní individuální léčebný plán, zohledňující všechny individuální potřeby, indikace, kontraindikace, kompatibilitu a doplňkovost postupů. Tento plán přizpůsobujeme aktuálním potřebám klienta i v průběhu léčby tak, abychom dosáhli nejlepšího a především dlouhodobého výsledku.
Naším cílem je komplexní individuální přístup ke každému z vás.

naši malí hosté

Nezapomínáme na děti

V St.Joseph’s Spa poskytujeme kvalifikovanou léčbu i pro děti od 6 let do 12 let. Na ty po celou dobu léčení dohlíží specializovaný dětský lékař. Týdenní léčebný program pro děti standardně obsahuje 10 procedur. Děti starší 12ti let budou léčeny jako dospělí.

Nikoli pouze léčit, nýbrž vyléčit

Termominerální voda, moderní technologické vybavení, a především špičkový tým odborníků. To je základ pro nejlepší lázeňskou péči v Karlových Varech. Náš certifikovaný zdravotní personál je k dispozici 7 dní v týdnu, včetně noční lékařské pohotovosti. Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je hotel Royal Regent certifikován jako nestátní zdravotnické zařízení s následnou lůžkovou péčí. Splňujeme tak přísné požadavky všech norem o zdravotní péči.

Odborné lékařské úkony a vyšetření

V St. Joseph´s Spa nabízíme také širokou škálu specializovaných úkonů : 

Laboratorní vyšetření

Gerovital a aplikace infuzí

Testování na nemoc Covid-19 PCR testy, antigenními testy i testy na protilátky

Vyšetření kapacity plic na KardioPoint Spirometru

Vypracování individuálního stravovacího plánu nutričním terapeutem

EKG 

IN-BODY diagnostika

Konzultace pediatra na vyžádání

další vyšetření dle přání klienta

Základní indikace

Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny, se balneoprovoz St.Joseph’s Spa zaměřuje i na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad. Nabízíme také speciální metody léčby respiračních onemocnění a rekonvalescence po prodělané nemoci Covid-19.


Balíček LÁZNĚ 2022

Balíček LÁZNĚ 2022

Výhodný balíček (min. 6 nocí) s polopenzí a procedurami.

Wellness Svatý Josef

Wellness Svatý Josef

"Wellness Svatý Josef" (min.2 noci) obsahuje polopenzi, antistresovou masáž a koupel Svatého Josefa.

BEAUTY balíček

BEAUTY balíček

Je čas na krásu a odpočinek. Dopřejte si BEAUTY balíček (min.2 noci) s aroma masáží celého těla, lymfodrenáží, parafínovým zábalem a luxusním kosmetickým ošetřením v naší Royal Derma Clinic.

Sauna i vířivka ve výšinách

Dopřejte si relax v našem unikátním wellness centru Skyland. Užijte si saunu, vířivku a bazén přímo pod hvězdami.