Moderní lázeňská léčba

Špičkové lázeňské centrum St. Joseph’s Spa poskytuje péči na té nejvyšší evropské úrovni.  Užijte si až 17 lázeňských procedur v jednom týdnu.

Lázeňské centrum St. Joseph’s Spa je chloubou hotelu St. Joseph Royal Regent. Poskytujeme klientům skutečně prvotřídní lázeňskou péči pod vedením našich kvalifikovaných lékařek MUDr. Tatiany Bazayevy a MUDr. Iryny Kochubey.
Světlana Rotari Spa Manažerka

Komplexní lázeňská péče

17 procedur týdně

Na základě vstupní lékařské prohlídky a s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu klienta vytváříme komplexní individuální léčebný plán, zohledňující všechny individuální potřeby, indikace, kontraindikace, kompatibilitu a doplňkovost postupů. Tento plán přizpůsobujeme aktuálním potřebám klienta i v průběhu léčby tak, abychom dosáhli nejlepšího a především dlouhodobého výsledku.
Naším cílem je komplexní individuální přístup ke každému z vás.

naši malí hosté

Nezapomínáme na děti

V St.Joseph’s Spa poskytujeme kvalifikovanou léčbu i pro děti od 6 let do 12 let. Na ty po celou dobu léčení dohlíží specializovaný dětský lékař. Týdenní léčebný program pro děti standardně obsahuje 10 procedur. Děti starší 12ti let budou léčeny jako dospělí.

Nikoli pouze léčit, nýbrž vyléčit

Termominerální voda, moderní technologické vybavení, a především špičkový tým odborníků. To je základ pro nejlepší lázeňskou péči v Karlových Varech. Náš certifikovaný zdravotní personál je k dispozici 7 dní v týdnu, včetně noční lékařské pohotovosti. Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je hotel Royal Regent certifikován jako nestátní zdravotnické zařízení s následnou lůžkovou péčí. Splňujeme tak přísné požadavky všech norem o zdravotní péči.

Odborné lékařské úkony a vyšetření

V St. Joseph´s Spa provádíme také širokou škálu lékařských úkonů od externích specializovaných lékařů.

Testování na nemoc Covid-19 PCR testy, antigenními testy i testy na protilátky

Vyšetření kapacity plic na KardioPoint Spirometru

Urologické vyšetření + sonografie (MUDr. Brdlík)

Sonografie (MUDr. Bouška)

Endokrinologie (MUDr. Chrastilová)

Denzitometrie

Diabetologické vyšetření (MUDr. Markofová)

IN-BODY diagnostika

Laboratorní vyšetření

Gerovital a aplikace infuzí

EKG a další

Základní indikace

Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny, se balneoprovoz St.Joseph’s Spa zaměřuje i na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.


Respirační program light

Respirační program light

Léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, je doporučován našimi lékaři na zmírnění obtíží po prodělání nemoci Covid-19.

Respirační program DELUXE

Respirační program DELUXE

Intenzivní léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, který v sobě zahrnuje mimo jiné moderní metodu Alfa trénink v programu EEG Biofeedback.

LÉČEBNÝ balíček post Covid

LÉČEBNÝ balíček post Covid

Léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, který je možné rezervovat již od tří nocí. Obsahuje dvě procedury denně dle indikace lékaře.

Sauna i vířivka ve výšinách

Dopřejte si relax v našem unikátním wellness centru Skyland. Užijte si saunu, vířivku a bazén přímo pod hvězdami.