Emsella

Emsella je průlomová metoda v řešení problémů s inkontinencí, která je nyní nově dostupná v našem SPA centru. Jedná se o bezbolestnou, vysoce účinnou terapii, která stimuluje hluboké svalstvo pánevního dna.

osvědčené účinky, vynikající výsledky

Poznejte Emsellu

Emsella je jedinečné diskrétní řešení pro ženy i muže jakéhokoliv věku, kteří hledají řešení problému s únikem moči. Posiluje svaly pánevního dna a funguje jako prevence i léčba inkontinence.

Posílení svalů pánevního dna 

Bez léků a chirurgických zákroků

Technologie Emsella spočívá v bezbolestné terapii stimulující hluboké svalstvo pánevního dna. Během ošetření vygeneruje v oblasti pánevního dna tisíce supramaximálních svalových kontrakcí (využití 100 % kapacity svalů).

Přesné zacílení elektromagnetické energie a hloubka jejího průniku, které unikátní design přístroje Emsella umožňuje, jsou klíčem k dosažení bezprecedentních výsledků v neinvazivní léčbě i prevenci inkontinence a komplexnímu zpevnění středu těla (core). 

Během ošetření můžete mít na sobě běžné oblečení či župan a budete cítit brnění a kontrakce svalů pánevního dna. Změny můžete pozorovat již po jediném ošetření. Výsledky se typicky zlepšují ještě v průběhu několika týdnů.

Význam svalů pánevního dna

Svaly pánevního dna jsou základem celé pánve a tvoří veledůležitou oporu pro pánevní orgány jako jsou močový měchýř a trubice, děloha a konečník.

Dlouhodobé zajištění dostatečně pevných svalů pánevního dna je proto jedním ze zásadních předpokladů pro správné celkové držení těla a fungování orgánů v této oblasti. Svaly uložené v hlubších vrstvách pod povrchem však není jednoduché vědomě posilovat. Terapie na přístroji Emsella je však dokáže přesně zacílit, zaktivovat a efektivně zpevnit.