Masáže

Klasická ruční masáž právem patří mezi nejoblíbenější procedury.

pro uvolnění těla i mysli

Masáže

Každá masáž výrazně závisí na kvalitách maséra; zkušený masér dokáže dokonale uvolnit ztuhlé svaly i zbavit stresu. Proto u nás najdete jen ty nejzkušenější odborníky. Tělo se masáží dobře prokrví a odplaví se z něj škodlivé látky. Ideální je předem absolvovat některou z teploléčebných procedur jako slatinný zábal nebo koupel, aby se teplem tělo před masáží uvolnilo.

od klasické až po ANTISTRESOVOU

Nabídka masáží

Dopřejte si masáže specializované pro různé části vašeho těla.

klasická

Klasická masáž celková nebo částečná

Obecným účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Přispívá ke vstřebávání otoků, výpotků a hematomů, ovlivňuje svalový tonus ve smyslu snížení i zvýšení, může rovněž porušovat tkáňové srůsty.

aroma

Aroma masáž celková

K přípravě aromatického oleje se používá mandlový za studena lisovaný olej plný vitamínů, do kterého se dodávají přírodní éterické oleje. Silice pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje prožitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

masáž se zábalem 

Anticelulitidní zeštíhlující masáž

Jedná se o přesnou kombinaci masážních hmatů, při kterých dochází k postupnému odstraňování celulitidy a vyhlazování pokožky. 

čokoládová se zábalem 

Čokoládová masáž se zábalem

Je výborná na vyhlazení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Jde o působení kakaa obsaženého v čokoládě, které zabraňuje pronikání volných radikálů.

medová s koupelí

Medový sen

Představuje celkovou medovou masáž a vanu Kleopatra taktéž medovou. Med jako takový pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. 

medová

Medová detoxikační masáž

Je perlou mezi masážemi. Zaměřuje se na oblast páteře, kde se nacházejí reflexní zóny spojené nervově s jednotlivými orgány. Med svou léčivou silou působí na organismus ve stresu, při vyčerpání, nespavosti, nervových poruchách i při stáří.

manažerská

Manažerská masáž hlavy

Velmi příjemná relaxační masáž hlavy, vlasové části, šíje, která navozuje maximální uvolnění, snižuje napětí šíjových svalů, které jako první reagují na přemíru stresu.

antistres

Antistresová masáž celková

Při této masáži nejsou používané tepací hmaty, pohyby rukou vyženou z těla napětí a stres. Cílem této masáže je jednoduše a rychle obnovit tělesné a duševní zdraví.

pro děti i těhotné

Dětská či těhotenská masáž

Nezapomínáme ani na děti či nastávající maminky, pro ně jsme připravili speciální masáže zohledňující jejich stav a možnosti.