Royal Derma Clinic

Přímo ve vstupní hotelové hale se nachází luxusní kosmetický salon. Je otevřen denně a poskytuje obličejové i celotělové kosmetické procedury s použitím špičkové značky Comfort Zone. Kadeřnické služby se provádí za pomoci exluzivní italské spa kosmetiky Medavita.

„U nás si přijde na své opravdu každý. Máme individuální programy pro každý typ pleti, programy pro ženy i muže, pracujeme s luxusní kosmetikou Comfort Zone. Umíme připravit kosmetické ošetření na míru každému klientovi.“
Karla Bendová majitelka salonu

péče o tělo i mysl

Vítejte v luxusním salonu

Péče o pokožku je tou nejlepší cestou k odbourání každodenního stereotypu a k dosažení příjemného uvolnění. Vrátí se Vám odpočatý vzhled po kterém jste tolik toužili. Nechte se unést do světa, kde pocítíte nepřekonatelnou vášeň pro vaši krásu, kterou Vám nabízíme díky moderním technologiím na špičkové úrovni. Každému zákazníkovi jsme schopni nabídnout individuální přístup od našeho kvalifikovaného personálu, který je připraven poradit Vám s výběrem na základě Vašeho přání.

ta nejlepší péče

Comfort zone

Nabízí produkty a ošetření, které jsou orientovány na výsledek: jejich použití může být upraveno podle potřeby pro různé typy pleti a životního stylu tak, aby každý člověk získal to nejefektivnější řešení.

perfektní tělo a obličej bez vrásek

Endosphéres Therapy

Jedná se o absolutní novinkou na trhu a 100% neinvazivní řešení pro vaše tělo. Prostřednictvím válečku s hypoalergenními silikonovými kuličkami se vytvářejí mechanické vibrace, které působí přímo na ložiska celulitidy. Přístroj podporuje mikrocirkulaci, odbourává tuk, podporuje kolagen a elastan, pomůže k zeštíhlení a formuje hýždě. Výborné je, že ošetření můžete podstoupit, i když máte problémy s praskáním žilek a efekt vidíte ihned. Royal Derma Clinic má na tento přístroj exkluzivitu, tedy nikde jinde v Karlových Varech vám tuto proceduru nenabídnou.

nechte se hýčkat

Péče o obličej

Obličej představuje citlivou oblast, která je neustále vystavována vnějším faktorům a odráží naše zdraví i způsob života. Dopřejte si proto tu nejlepší péči přímo na míru vašemu typu pleti. 

pro citlivou pleť

Skin resonance

Ošetření s posilujícím a uklidňujícím účinkem pro citlivou a jemnou pokožku.

pro omlazení

Action Sublime

Revitalizuje pokožku a poskytuje jí maximální relaxaci. Ideální ošetření pro zralou pleť.

pro rozjasnění

Absolute Pearl

Bělící procedura provádějící nasycení pokožky kyslíkem a stimulaci buněčného metabolismu.

s vitaminem c

Chrono Reverser

Inovativní systém peelingu, obnovující strukturu pokožky a její stimulaci ovocnými kyselinami a vitaminem C. Dlouhodobý hydratační účinek dává pokožce jas, vyrovnává její barvu a učiní ji pružnou a vláčnou.

pro oční okolí

Eye Supreme with Collagen

Hydratace, výživa a zpevnění pokožky v oblasti očí. Vyhlazení vrásek a náprava očního okolí.

obličejem to nekončí

Péče o tělo

Nejen pokožka obličeje, ale i další partie si zaslouží potřebnou péči. Nabízíme Vám služby péče o tělo, mezi něž patří vyživující nebo hubnoucí procedury, program se zaměřením na redukci celulitidy, revitalizační zábal z mořského bahna a celá řada dalších intenzivních tělových kúr.

kadeřnické služby

Péče o vlasy

Vlasy jsou součástí krásy, a proto náš salon Royal Derma Clinic nabízí také kadeřnické služby jako je stříhání, barvení, foukání, léčéní vlasů a pokožky hlavy. To vše se provádí za pomoci exluzivní italské spa kosmetiky Medavita.