Naší chloubou jsou spokojení hosté

Snažíme se všem svým hostům a zákazníkům trvale nabízet špičkové služby a prvotřídní ubytování. Jsme hrdí, pokud nás naši hosté ocení a o svou spokojenost se podělí.

„V hotelu vládla skvělá atmosféra a super nálada ať v době snídaní nebo večeří. Určitě jsem v tomto hotelu nebyla naposledy.”
Bára Česká republika
„Krásný, čistý hotel, milý, profesionální personál ve všech částech hotelu. Jídlo výborné formou bufetu. Nádherné welness v nejvyšším patře, úžasný výhled. Ideální poloha hotelu - nedaleko promenád a centra.”
Ilona Česká republika
„Moc nás potěšil bazén a sauna. Vše je v tomto hotelu velmi čisté, personál byl vždy velmi usměvavý a ochotný. Kuchař výborně vaří, je to prostě mistr.”
Jarka Česká republika
„Personál byl velice milý, vstřícný, usměvavý. Jídlo opravdu vynikající, veliký výběr, každý si přišel na své... (Musím zmínit úhoře, to byla opravdu delikatesa, výborné tiramisu, každý večer zmrzliny... prostě skvělé.)”
Milan Česká republika
„Hotel je nablýskaný, personál usměvavý a přátelský, pestrá nabídka služeb. Pokoje jsou obrovské a postele velice pohodlné.”
Kateřina Česká republika
„Víkend na který nezapomenu! Hotel, pokoje, recepční, servírky, kuchař i veškerý personál byl prostě úžasný. Ještě nikdy jsem se neměla tak báječně jako v tomto hotelu.”
Ivča Česká republika