Hlavní procedury

přímo z vřídla

Vřídelní koupel

K přípravě koupele se využívá přírodního léčivého zdroje, minerální vřídelní vody.

Koupel s CO2

Uhličitá koupel

Na kůži se usazují drobné bublinky CO2, který proniká kůží do těla. Zpomaluje činnost srdce, snižuje krevní tlak a zlepšuje krevní oběh

Ovesná 

Ovesná koupel

Koupel přispívá k celkové relaxaci a regeneraci. Je vhodná pro děti i dospělé s velmi atopickou a suchou pokožkou.

perlička 

Perličková koupel

Spojuje v sobě dokonalou relaxaci ve vodě s jemnou masáží vzduchovými bublinami.

jodobromová 

Jodobromová koupel

Napomáhá při poúrazových stavech pohybového ústrojí, gynekologických onemocněních, hypertenzi, revmatických onemocněních, artróze, Bechtěrevově chorobě, respiračních a kožních onemocněních.

s rašelinou

Rašelinová koupel

Hypertermní procedura, která je vhodná zejména u revmatických onemocnění.

PRO PŘÍJEMNÉ UVOLNĚNÍ

Podvodní masáž

Spojuje účinky teplé koupele a masáže ve vodním prostředí a uleví od bolesti zad a kloubů. Jedná se o příjemnou masáž, kdy klient leží ve vaně naplněné vodou o teplotě 37 °C.

MASÁŽNÍ VANA

Hydroxeur

Masáž a stimulace jednotlivých bodů nacházejících se na zádech, dolních a horních končetinách. Je možné stimulovat konkrétní místo – např. dolní končetiny, celé tělo atd. proudem vody ve vodní lázni.

MASÁŽNÍ VANA

Vortex Flow

Teplota koupele je 34°C – 37°C, jedná se o vířivou koupel, obdobu hydroxeru, masírování není postupné, ale najednou celotělové.

KLASICKÁ

Klasická masáž částečná

Obecným účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Přispívá ke vstřebávání otoků, výpotků a hematomů, ovlivňuje svalový tonus ve smyslu snížení i zvýšení, může rovněž porušovat tkáňové srůsty.

REFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní masáž

Vysoce specializovaný rehabilitační výkon prováděný našimi špičkovými fyzioterapeuty. Základem je rozdělení lidského těla na reflexní zóny a určení reflexních bodů, po jejichž stlačení dochází k utlumení bolestí a dokonce k obnovení přirozených a správných funkcí postižených orgánů. 

léčebný tělocvik

Individuální léčebný tělocvik

Nejdůležitější a nejspecializovanější metoda rehabilitace. K dobrému výsledku je nutná oboustranná důvěra a spolupráce. Léčebný tělocvik nabízíme jak ve skupině tak individuální formou.

LÉČEBNÝ TĚLOCVIK VE VODĚ

Léčebné cvičení v bazénu

Spojuje výhody cvičení a pobytu v teplé vodě. Pomáhá relaxaci, voda odlehčuje kloubům a cvičení je tak snadnější.

slatina

Slatinný obklad

Uvolňuje a regeneruje, slatina dokáže prohřát tělo pozvolna a do hloubky.

PRO DĚTI I TĚHOTNÉ

Dětská či těhotenská masáž

Nezapomínáme ani na děti či nastávající maminky, pro ně jsme připravili speciální masáže zohledňující jejich stav a možnosti.