Thai Leela

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle. Naše masérky v sobě všechny tyto předpoklady spojují, můžete si být jisti, že blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

thai leela

Cesta do Thajska a zpět

Thajská masáž je účinným prostředkem jak pro léčbu svalových potíží, tak i chronických onemocnění. Je založena na uvolnění energetických drah v těle a spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí.

dopřejte si to nejlepší

Thajské masáže

Nabížíme masáže zad, nohou i celého těla. Stačí si jen vybrat. Zde jen malá ochutnávka.

se směsí bylin

Thajská bylinná masáž

Starobylá thajská bylinná masáž, ve které jsou používány plátěné váčky, naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami dle 6 století starých receptur. (90 min.)

klasika

Klasická thajská masáž

Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. (60 min./ 90 min.)

masáž nohou

Thajská masáž nohou

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu. Ideální, pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. (30 min. / 60 min.)

masáž zad

Thajská masáž zad

Kombinace masážních technik je zaměřena na odstraňování jednorázových i chronických bolestí partií zad. S použitím uvolňujících mastí z mentolu a kafru se odbourávají blokace a tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen. (60 min.)

aroma masáž

Thajská aroma masáž

Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aromalamp. (60 min.)

pro sportovce

Sportovní masáž

Masáž je vhodná po sportovním výkonu nebo jako příprava před sportovním výkonem. Jedná se o masáž celkovou pro dobré udržení kondice. Třením a hnětením přispěje k vyplavení negativních látek, prokrvení kůže a podkoží a pokračuje prací se svaly a v okolí kloubů k finálnímu uvolnění a pocitu uklidnění. (60 min.)

masáž nohou s klasickou masáží

Thajská ochutnávka

Thajská ochutnávka v sobě spojuje Klasickou thajskou masáž (30 min.) a Thajskou masáž nohou (30 min.)