Thajské studio Sambutan

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle. Naše masérky v sobě všechny tyto předpoklady spojují, můžete si být jisti, že blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

sambutan

Cesta do Thajska a zpět

Thajská masáž je účinným prostředkem jak pro léčbu svalových potíží, tak i chronických onemocnění. Je založena na uvolnění energetických drah v těle a spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí.

dopřejte si to nejlepší

Thajské masáže

Nabížíme masáže zad, obličeje, nohou i celého těla, stejně jako masáž lávovými kameny. Stačí si jen vybrat. Zde jen malá ochutnávka.

s nádechem číny

Masáž lávovými kameny

Pomocí hladkých lávových kamenů prostoupí teplo do celého těla.

klasika

Klasická thajská masáž

Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. 

se svíčkou

Thajská masáž svíčkou

Relaxační masáž s aromaterapií, která se provádí speciálními relaxačními hmaty a vonnou masážní svíčkou obsahující přírodní mandlový a kokosový olej. Obsažené látky jsou tavením uvolňovány a tím  přispívají k péči o vaše tělo.

s bambusem

Thajská bambusová masáž

Tato silně působící masáž s výraznou bio stimulující a obnovující charakteristikou je určena na tělo i na obličej.

z tibetu

Tibetská masáž

Výborná procedura pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, bolesti kloubů, zad a krční páteře nebo celulitidu. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin; aromaterapie vytahuje toxiny, očišťuje tělo a vyhlazuje kůži.

aroma

Thajská aroma masáž

Revitalizační masáž pomocí aroma olejů s výtažky z levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santalového dřeva a jasmínu.