Wellness pro dva

Zastavte čas a věnujte se jeden druhému

Romantický wellness, to je pohoda a odpočinek, který patří jen vám dvěma. Zaplavte si společně v hotelovém bazénu na střeše, prohřejte se v sauně (finská, parní, mořská) a zrelaxujte se ve whirlpool. Čeká na vás příjemný pobyt s polopenzí v srdci Karlových Varů s proslulou lázeňskou kolonádou hned vedle hotelu. Načerpejte novou energii a dopřejte si chvíle jen pro vás dva. 

Nebo je dopřejte někomu z vašich blízkých darováním welless pobytu pro dva.

Rádi Vám pomůžeme

Telefon: +420 353 363 111
E-mail: reservations@royalregent.cz

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na naše rezervační oddělení, rádi vám pomůžeme s rezervací.

Ubytování zahrnuje:

  • Ubytování v dvoulůžkovém pokoji (župan, pantofle a lahev minerální vody v den příjezdu)
  • Welcome drink
  • Polopenzi (Snídaně a večeře formou bohatého bufetového stolu nebo formou a la carte se salátovým bufetem) s možností dokoupení plné penze
  • Lahev sektu při příjezdu
  • Neomezený vstup do hotelového fitness centra
  • Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a třemi druhy sauny (finskou, parní a mořskou saunou)

Stornopodmínky

  • Zrušení rezervace bez stornopoplatků je možné do 2 dnů před příjezdem.
  • V případě zrušení rezervace méně než 2 dny před příjezdem nebo v případě nedojezdu (no show) účtuje hotel 100% celkové ceny rezervace.

Balíček Wellness  a relaxace

Balíček Wellness a relaxace

Balíček Wellness a relaxace obsahuje antistresovou masáž, koupel Svatého Josefa a relax cvičení na terase s výhledem na Karlovy Vary, který vás okouzlí.

Balíček Krása a zdraví

Balíček Krása a zdraví

Je čas na krásu a odpočinek. Dopřejte si detoxikační balíček s aroma masáží celého těla, lymfodrenáží, parafínovým zábalem a luxusním kosmetickým ošetřením v naší Royal Derma Clinic.

FITNESS balíček

FITNESS balíček

Aktivní odpočinek pod dohledem lékaře , fyzioterapeuta a jídelníček na míru - to vše a mnohem více nabízí FITNESS balíček. Na balíček je možné využít Státní poukaz na lázně v hodnotě 2000,- Kč/osoba pro pobyty na 6 a více nocí v termínu 1.1. - 31.3.2022.