Pomůžeme vám se zotavením po nemoci Covid-19 

Dodržujeme velmi přísná hygienická opatření, proto se u nás můžete cítit naprosto bezpečně. Zároveň jsme vytvořili speciální léčebné programy, které napomáhají organismu s rekonvalescencí po nemoci Covid-19. Protože jsme léčebné zařízení, můžete u nás také uplatnit státní příspěvek na léčení. 

I přesto, že současná světová situace ukazuje, že se pandemie coronaviru stále šíří, my v hotelu Royal Regent jsme připraveni přivítat vás u nás a nabídnout vám rekonvalescenci po prodělané nemoci Covid-19.
MUDr. Tatiana Bazayeva Lékařka

covid-19

Slovo lékaře

Naše skutečné poslání v boji s Covidem-19 přichází na řadu právě nyní. Spočívá v doléčení a zmírnění následků, které často přetrvávají ještě dlouhou dobu po onemocnění. Odborníci doporučují následnou rehabilitaci příliš neodkládat a využít  včas služeb lázeňského zařízení. A s tímto vám u nás dokážeme pomoci!

Royal Regent je moderně vybavené nestátní zdravotnické zařízení, kde pod vedením zkušených rehabilitačních lékařů a vysoce kvalifikovaných zdravotnických pracovníků  provádíme rehabilitaci všech stádií postcovidového syndromu. Do nové éry vstupujeme jako lázeňské rehabilitační a rekondiční zařízení s vysokou ochranou zdraví klientů s důrazem na dodržování všech opatření a základních hygienických pravidel.

Připravili jsme pro vás pestrou nabídku  lázeňských pobytů, které mají funkci nejen léčebnou, ale také regenerační  a preventivní. 

Věříme,  že využijete naše pozvání nejen na doléčení po nemoci, ale budete se k nám rádi vracet i v „lepších  časech“ za odpočinkem, zábavou a poznáváním krás Karlových Varů a okolí.

Post-covidový syndrom

Lázně vám pomohou

Nejčastejší obtíže po prodělané nemoci Covid-19 jsou potíže s dýcháním, bolesti na hrudníku, změny srdečního rytmu, ale také neurologické a psychické problémy a silná únava. Vědecká literatura shrnuje všechny uvedené potíže dvěma slovy: Post-covidový syndrom. Dopřejte oslabenému organismu čas a péči, aby se opět vrátil do formy. Důkladná rekonvalescece v rukou našich odborníků vám pomůže načerpat novou sílu a energii. 


Komu je určena rehabilitace po nemoci Covid-19?

 • Všem, kteří měli středně těžký až těžký průběh nemoci COVID-19.

 • Všem, u koho přetrvává kašel a dušnost.

 • Všem, u koho přetrvávají slabost, deprese, bolesti hlavy, snížení pracovní výkonnosti.

 • Pacientům s poklesem saturace kyslíku v krvi (SpO2) < 95%, v klidovém nebo zátěžovém režimu.

 • Při výskytu souběžných onemocnění (diabetes mellitus, arteriální hypertenze atd.).

 • Při prevenci opakovaného výskytu zánětlivého procesu v plicích.

Naše programy plicní rehabilitace po těžkých akutních respiračních infekcích, včetně těch po prodělání nemoci COVID-19, se provádějí ve čtyřech směrech:

 • Řízená fyzická zátěž se sledováním dýchacích technik, prováděných pod dohledem fyzioterapeuta, na principu zlepšení ventilační funkce plic zvýšením pohyblivosti hrudníku, bránice a posílením dýchacích svalů.  Tímto je odlišná  od tradičních dýchacích technik zaměřených na rozšíření objemu plic.
 • Různé druhy přístrojové fyzioterapie (magnetoterapie, laser, ultrazvuk atd.).
 • Metody respirační rehabilitace, které mají vliv přímo na sliznici dýchacího systému (inhalace, oxygenoterapie).
 • Metody zaměřené na zvýšení imunity a psycho-emocionální rekonvalescence (masáže, koupele, dietoterapie pod dohledem diplomované nutriční terapeutky).

Speciální balíčky, které vás vrátí do formy

Pro všechny, kteří prodělali nemoc Covid-19 jsme připravili speciální pobyty s procedurami zaměřenými primárně na post-covidový syndrom, respirační obtíže a také na posílení imunity. Respiračně-léčebný program je navržen také s ohledem na to, aby na něj bylo možné čerpat státní podporu na lázeňské pobyty v hodnotě 4.000 CZK na osobu. 

 • Před zahájením léčby provádí lékař diagnostiku dýchacích parametrů každého pacienta pomocí KardioPoint Spirometru. 
 • Pro zvýšení imunity a zlepšení účinnosti rehabilitace doporučujeme aplikaci infuze vitaminu C.
 • Pouze v sanatoriu St. Joseph Royal Regent provádíme moderní metodu EEG Biofeedback pro psycho-emocionální rekonvalescenci.
 • Nabízíme klientům možnost testování na nemoc Covid-19 PCR testy, antigenními testy i testy na protilátky.
Respirační program light

Respirační program light

Léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, je doporučován našimi lékaři na zmírnění obtíží po prodělání nemoci Covid-19.

LÉČEBNÝ balíček post Covid

LÉČEBNÝ balíček post Covid

Léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, který je možné rezervovat již od tří nocí. Obsahuje dvě procedury denně dle indikace lékaře.

Respirační program DELUXE

Respirační program DELUXE

Intenzivní léčebný program se zaměřením na respirační onemocnění, který v sobě zahrnuje mimo jiné moderní metodu Alfa trénink v programu EEG Biofeedback.

Dbáme o vaše bezpečí

Naší prioritou je ochrana zdraví klientů i personálu. Pro bezpečný průběh pobytů děláme maximum a eliminujeme veškerá rizika spojená s onemocněním Covid-19. A to také díky faktu, že jsme léčebné zařízení, kde jsou standardem nejvyšší hygienická opatření. Naše hosty i zaměstnance se snažíme chránit v maximální možné míře, proto dbáme na níže uvedená opatření, která by mimo jiné měla přispět k tomu, abyste se u nás cítili především bezpečně.

Vítáme u nás hosty s negativním testem na Covid-19, v opačném případě doporučujeme všem klientům, aby si udělali antigenní test po příjezdu v hotelu.

Zavedli jsme povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorech pro hosty i personál.

Dbáme na dodržování dvoumetrových rozestupů.

Omezili jsme kapacitu hotelu.

Pravidelně provádíme dezinfekci všech prostor a kontaktních ploch.

Během úklidu pokojů dbáme na zvýšená hygienická opatření a dezinfekci kontaktních ploch.

Všechny pokoje po odjezdu klientů dezinfikujeme.

Pravidelně testujeme všechny zaměstnance antigenními testy.

Instalovali jsme stojany s dezinfekčními gely na ruce ve všech veřejných prostorech.

Při vstupním lékařském vyšetření i následných kontrolách naši lékaři věnují zvýšenou pozornost aktuálnímu zdravotnímu stavu klienta.