Pomůžeme vám se zotavením po nemoci Covid-19 

Dodržujeme velmi přísná hygienická opatření, proto se u nás můžete cítit naprosto bezpečně. Zároveň jsme vytvořili speciální léčebné programy, které napomáhají organismu s rekonvalescencí po nemoci Covid-19. 

Jsme připraveni přivítat vás u nás a nabídnout vám rekonvalescenci po prodělané nemoci Covid-19.
MUDr. Tatiana Bazayeva Lékařka

covid-19

Slovo lékaře

Naše skutečné poslání v boji s Covidem-19 přichází na řadu právě nyní. Spočívá v doléčení a zmírnění následků, které často přetrvávají ještě dlouhou dobu po onemocnění. Odborníci doporučují následnou rehabilitaci příliš neodkládat a využít  včas služeb lázeňského zařízení. A s tímto vám u nás dokážeme pomoci!

Royal Regent je moderně vybavené nestátní zdravotnické zařízení, kde pod vedením zkušených rehabilitačních lékařů a vysoce kvalifikovaných zdravotnických pracovníků  provádíme rehabilitaci všech stádií postcovidového syndromu. Do nové éry vstupujeme jako lázeňské rehabilitační a rekondiční zařízení s vysokou ochranou zdraví klientů s důrazem na dodržování všech opatření a základních hygienických pravidel.

Připravili jsme pro vás pestrou nabídku  lázeňských pobytů, které mají funkci nejen léčebnou, ale také regenerační  a preventivní. 

Věříme,  že využijete naše pozvání nejen na doléčení po nemoci, ale budete se k nám rádi vracet i v „lepších  časech“ za odpočinkem, zábavou a poznáváním krás Karlových Varů a okolí.

Post-covidový syndrom

Lázně vám pomohou

Nejčastejší obtíže po prodělané nemoci Covid-19 jsou potíže s dýcháním, bolesti na hrudníku, změny srdečního rytmu, ale také neurologické a psychické problémy a silná únava. Vědecká literatura shrnuje všechny uvedené potíže dvěma slovy: Post-covidový syndrom. Dopřejte oslabenému organismu čas a péči, aby se opět vrátil do formy. Důkladná rekonvalescece v rukou našich odborníků vám pomůže načerpat novou sílu a energii. 


Komu je určena rehabilitace po nemoci Covid-19?

 • Všem, kteří měli středně těžký až těžký průběh nemoci COVID-19.

 • Všem, u koho přetrvává kašel a dušnost.

 • Všem, u koho přetrvávají slabost, deprese, bolesti hlavy, snížení pracovní výkonnosti.

 • Pacientům s poklesem saturace kyslíku v krvi (SpO2) < 95%, v klidovém nebo zátěžovém režimu.

 • Při výskytu souběžných onemocnění (diabetes mellitus, arteriální hypertenze atd.).

 • Při prevenci opakovaného výskytu zánětlivého procesu v plicích.

Naše programy plicní rehabilitace po těžkých akutních respiračních infekcích, včetně těch po prodělání nemoci COVID-19, se provádějí ve čtyřech směrech:

 • Řízená fyzická zátěž se sledováním dýchacích technik, prováděných pod dohledem fyzioterapeuta, na principu zlepšení ventilační funkce plic zvýšením pohyblivosti hrudníku, bránice a posílením dýchacích svalů.  Tímto je odlišná  od tradičních dýchacích technik zaměřených na rozšíření objemu plic.
 • Různé druhy přístrojové fyzioterapie (magnetoterapie, laser, ultrazvuk atd.).
 • Metody respirační rehabilitace, které mají vliv přímo na sliznici dýchacího systému (inhalace, oxygenoterapie).
 • Metody zaměřené na zvýšení imunity a psycho-emocionální rekonvalescence (masáže, koupele, dietoterapie pod dohledem diplomované nutriční terapeutky).

Speciální balíčky, které vás vrátí do formy

Pro všechny, kteří prodělali nemoc Covid-19 jsme připravili speciální pobyty s procedurami zaměřenými primárně na post-covidový syndrom, respirační obtíže a také na posílení imunity. 

 • Před zahájením léčby provádí lékař diagnostiku dýchacích parametrů každého pacienta pomocí KardioPoint Spirometru. 
 • Pro zvýšení imunity a zlepšení účinnosti rehabilitace doporučujeme aplikaci infuze vitaminu C.
 • Pouze v sanatoriu St. Joseph Royal Regent provádíme moderní metodu EEG Biofeedback pro psycho-emocionální rekonvalescenci.
 • Nabízíme klientům možnost testování na nemoc Covid-19 PCR testy, antigenními testy i testy na protilátky.

Dbáme o vaše bezpečí

Naší prioritou je ochrana zdraví klientů i personálu. Pro bezpečný průběh pobytů děláme maximum a eliminujeme veškerá rizika spojená s onemocněním Covid-19. A to také díky faktu, že jsme léčebné zařízení, kde jsou standardem nejvyšší hygienická opatření. Naše hosty i zaměstnance se snažíme chránit v maximální možné míře, proto dbáme na níže uvedená opatření, která by mimo jiné měla přispět k tomu, abyste se u nás cítili především bezpečně.

Zavedli jsme povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorech pro hosty i personál.

Dbáme na dodržování dvoumetrových rozestupů.

Omezili jsme kapacitu hotelu.

Pravidelně provádíme dezinfekci všech prostor a kontaktních ploch.

Během úklidu pokojů dbáme na zvýšená hygienická opatření a dezinfekci kontaktních ploch.

Všechny pokoje po odjezdu klientů dezinfikujeme.

Pravidelně testujeme všechny zaměstnance antigenními testy.

Instalovali jsme stojany s dezinfekčními gely na ruce ve všech veřejných prostorech.

Při vstupním lékařském vyšetření i následných kontrolách naši lékaři věnují zvýšenou pozornost aktuálnímu zdravotnímu stavu klienta.